Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’ın öğrencilerle gerçekleştirdiği çay sohbetlerinin bu haftaki adresi Gölhisar Meslek Yüksekokulu oldu.
Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç’ın da eşlik ettiği ziyarette Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz’ı Gölhisar MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi İhsan Aşık, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Murat Ertilav, Gölhisar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nazife Bakır, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Hakan Tekeli, Gölhisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ersan Okatan ve öğretim üyeleri karşıladı.
Her hafta farklı bir kantinde öğrencilerle buluşan Rektör Korkmaz bu haftada Gölhisar Meslek Yüksekokulu, Gölhisar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Gölhisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilerin taleplerini ve üniversitelerine dair beklentilerini dinledi. “Her hafta farklı bir bölüm, farklı bir yerleşke, farklı bir ilçede öğrencilerimizle buluşmak bizleri mutlu ediyor” diyen Rektör Korkmaz, öğrencilere sıcak sohbetlerinden dolayı teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz’ın da kendileriyle sohbet etmesinden ve taleplerinin dinlenmesinden memnuniyet duyduklarını belirten öğrenciler, buluşmaların özellikle ilçelerde olan öğrenciler için çok güzel olduğunu ve bizzat Rektör hocaları ile tanışma ve sohbet imkanı yakaladıklarını ve çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’ın öğrencilerle gerçekleştirdiği çay sohbetlerinin bu haftaki adresi Ağlasun Meslek Yüksekokulu oldu.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’ın öğrencilerle gerçekleştirdiği çay sohbetlerinin bu haftaki adresi Eğitim Fakültesi Müzik Bölümü oldu.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’ın öğrencilerle gerçekleştirdiği çay sohbetlerinin bu haftaki durağı Sanat ve Tasarım Fakültesi oldu.
Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, DSİ Genel Müdürü Akif Balta'yı ziyaret ederek Burdur ve Bucak'ın içme suyu sorunlarına çözüm arayışlarını sürdürdü.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve İzzet Akbulut ile birlikte "Gül Yolu Projesi" tanıtım programına katıldılar.
Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına Katılım sağladı.
Yorumlar (0)