Çayırova'nın yeni cazibe merkezi haline gelecek Çayırova Kent Meydanı projesinden kafeteryalarının kaba inşaatı tamamlandı.
Çayırova Belediyesi ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği Çayırova Kent Meydanı projesinde, inşa edilen kafeteryanın kaba inşaatı tamamlandı. İlçeye kimliğine büyük katkılar sunacak proje çerçevesinde ilk olarak 3 katlı yeraltı otoparkının ve akabinde caminin kaba inşaatı tamamlanmıştı. Alt katında sergi ve sosyal alanı olan camisi, otoparkı, yürüyüş ve bisiklet yolu, kuru havuzu, amfisi, paten pisti, kafeteryası, fitness, dinlenme ve çocuk oyun alanlarıyla ilçenin yeni cazibe merkezi haline gelecek projede son olarak inşa edilen kafeteryanın kaba inşaatı tamamlandı.
Çayırovalıların yeni yaşam alanı olacak projenin, yapılacak ince işçilik ve çevre düzenleme çalışmalarının ardından kullanıma açılması planlanıyor.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Çorum'da Hitit Üniversitesi tarafından son teknoloji ile kurulan atölyede öğrenciler yenilikçi iş fikirleri ve projelerini hayata geçirebiliyor.
Giresun İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında yaz tatilini yaylada geçiren çocuklar açık hava sinemasıyla buluşuyor.
Erzincan Valiliğinin başlattığı 'Köyümde Üç Gün' projesi kapsamında daha önce hiç köyde yaşamayan lise öğrencileri, köye dair merak ettikleri konuları uygulamalı eğitimler ve kamp programıyla deneyimliyorlar.
Kastamonu Üniversitesi tarafından hazırlanan “Güçlü Anne Güçlü Özel Birey” projesi sayesinde özel bireyler ile anneleri, kurslarda yaptıkları etkinliklerle hem öğreniyor hem de hoşça vakit geçiriyor.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Yorumlar (0)