KOCAGÖZ'DEN ÜCRETSİZ SERVİS MÜJDESİ..!
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, göreve geldiğinde ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz okul servis müjdesi verdi.
***
CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, seçim çalışmalarını hızla sürdürürken ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi aileleri de unutmadı. Sosyal belediyeciliğin önceliği gereği eğitime önem verdiklerini belirten Kocagöz, ihtiyaç sahibi ailelerin bütçelerine ciddi külfet olan okul servislerini ücretsiz hale getireceklerini söyledi.
MAHALLE ARASI RİNG SERVİSİ
Kepez genelinde tüm mahallende ring servisleri oluşturacaklarını hatırlatan Kocagöz, “Mahalleler arasında ücretsiz ring servisi yapacağız, bu imkan ilçe sakinlerimizin ulaşım sorununu çözecek.
Ayrıca ihtiyaç sahibi tüm ailelerimizin çocukları için ilkokuldan lise öğrencisine kadar tüm evlerinden alıp okullarına ücretsiz teslim edeceğiz. Aileler sadece çocuklarımızın eğitimini düşünecek, çocuklarımız ise geleceklerini inşa edecek. Bizim işimiz onların hayatlarını kolaylaştırmak” dedi.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, içinde 5 adet çeyrek altın bulunan çantayı bularak sahibine teslim eden Temizlik İşleri Personeli Özkan Koçak’ı tebrik ederek altınla ödüllendirdi.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, Haşim İşcan Spor Kulübü Engin Uğurlu Futbol Akademisi'ni ziyaret ederek, minik futbolcuları sevindirdi.
Başkan Kocagöz ve Başkan Güngör, kentlerin gelişimi ve belediyeler arası iş birliği üzerine sohbet etti, ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, sosyal denge tazminatı sözleşmesinde memur personeline en yüksek oranı verdi.
Başköy Mahallesi’nde inşası tamamlanan hizmet binasını gezen Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, seçim döneminde mahallenin çocuklarına sözünü verdiği çim sahayı da, en kısa sürede yapacaklarının müjdesini verdi.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek "katılımcı yönetim" anlayışını ve "mahalle meclisleri" projesini müjdeledi.
Yorumlar (0)