Burdur'un Cumhuriyet Halk Partili Başkanlarından Levent Tokmaker’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş; "İl Genel Meclis Başkanımız Levent Tokmaker’e ve İl Genel Meclis Üyelerimize Yeşilova Belediye Başkanımız Sayın Okan Kurd, Çavdır Belediye Başkanımız Sayın Ali Okan Yücel ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevlerinde başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)