Dikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladı

Bucak'ta 32 yıldır kırtasiye sektöründe hizmet veren Nokta Kırtasiye, iş değişikliği nedeniyle kapılarını kapatıyor. Detaylar haberimizde...

Dikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladı

Bucak'ta 32 yıldır kırtasiye sektöründe hizmet veren Nokta Kırtasiye, iş değişikliği nedeniyle kapılarını kapatıyor. Nokta Kırtasiye sizlere son bir veda hediyesi sunuyor. Tüm ürünler yarı fiyatına sizi bekliyor...

Nokta Kırtasiye'de okul ve büro malzemeleri, oyuncaklar, çantalar, cüzdanlar, kemerler, zeka oyunları, elektronik ürünler, ufak ev aletleri, anaokulu ve okul öncesi eğitim malzemeleri, üniversite grafik tasarım bölümü malzemeleri, kitaplar, hikayeler, romanlar ve çok daha fazlasını yarı fiyatına bulabilirsiniz.

Bu fırsatı kaçırmayın ve tüm ihtiyaçlarınızı Nokta Kırtasiye'den yarı fiyatına tamamlayın! Nokta Kırtasiye saat 11:00'a hizmet veriyor.

Adres: Cumhuriyet Caddesi No: 57 Pehlivan Park Restoran karşısı Burdur/Bucak

 

 Dikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladıDikkat Bucaklılar! Nokta Kırtasiye'de Her Şey Yarı Fiyatına! Veda indirimi başladı

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 5
  GÜLDÜM
 • 2
  SEVDİM
 • 2
  ÜZÜLDÜM
 • 2
  ŞAŞIRDIM
 • 2
  BEĞENDİM
 • 2
  BEĞENMEDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KIZDIM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Başkan Mehmet Yılmaz duyurdu! Yüzde 30 indirim yapılacak
İş Dünyası

Başkan Mehmet Yılmaz duyurdu! Yüzde 30 indirim yapılacak

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 31 Aralık 2024 tarihine kadar İş Bankası ticari kredi kartları ile Odaya yapılacak 1.000 TL ve üzeri ödemelerde işlem anında %30 indirim sunuyor.

Kervan Kebap'tan dev kampanya! Alo pakete özel indirim kaçmaz
Tanıtım

Kervan Kebap'tan dev kampanya! Alo pakete özel indirim kaçmaz

Burdur Bucak'ta tek kıymalı pideden duble Burdur şişe kadar indirimli lezzetler Kervan Kebap'ta! Hemen siparişinizi verin, evinizin konforunda lezzetin tadını çıkarın.

ŞOK Market haziran kataloğu! ŞOK Market İndirimli Ürünler Kataloğu Yayında!
Yaşam

ŞOK Market haziran kataloğu! ŞOK Market İndirimli Ürünler Kataloğu Yayında!

ŞOK Market, 12 Haziran 2024 tarihli indirimli ürünler kataloğu ile yaz mevsimine hazırlanmanızı sağlıyor. Crocs terliklerde indirim ve daha birçok ürün bu hafta ŞOK'ta!

Tarım Kredi'de indirim var! Tarım Kredi Kooperatifi fiyat listesi burada! İndirimleri kaçırmayın
Yaşam

Tarım Kredi'de indirim var! Tarım Kredi Kooperatifi fiyat listesi burada! İndirimleri kaçırmayın

Tarım Kredi Market, Haziran ayına özel yeni indirim kampanyası ile temel gıda ürünlerinde büyük indirimler sunuyor! Hemen en yakın Tarım Kredi Market'e gidin, fırsatları kaçırmayın!

Soylu Giyim Dünyasında fırsat günleri başladı! 3 günde 3 altın sizi bekliyor
Tanıtım

Soylu Giyim Dünyasında fırsat günleri başladı! 3 günde 3 altın sizi bekliyor

Soylu Giyim Dünyası’nda kampanyaları içerisinde barındıran 3 günlük Fırsat Günleri başladı. Detaylar burada...

Faiz indirim beklentisi, altını hareketlendirdi
İş Dünyası

Faiz indirim beklentisi, altını hareketlendirdi

ABD Merkez Bankasının faiz indirim beklentisi sonrası altın piyasası canlandı. Yatırımcılar gözü Cuma günü açıklanacak verilere çevirdi.