Ekmek Dünyası, Burdur'un Bucak İlçesi'nde vatandaşlara 7 / 24 kaliteli hizmet veriyor. Sizde ekmek ve unlu mamuller almak için Ekmek Dünyasına uğrayabilirsiniz.
Yıllardır Bucak'ta hizmet vermekte olan Uğur Ekmek ve Akın Fırını, artık yenilenen yüzü ve yenilenen ismi ile hizmet veriyor.
Ekmek Dünyası ismi ile artık 7/24 Bucak Halkının hizmetinde olan Fırın, sizlere her an taze ekmek sunuyor.
Ekmek çeşitleri ve unlu mamül çeşitleriyle hizmet veren Ekmek Dünyası'nda saat farketmeksizin gece ve gündüz 24 saat giderek ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz.
Ekmek Dünyası İşletme Sahipleri, " Bucak Halkımıza yıllardır hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Daha kaliteli hizmet verebilmek adına işletmemizin adını değiştirerek konseptimizi yeniledik. Ekmek ve unlu mamül çeşitlerimizle tüm hemşehrilerimizi işletmemize 7/24 bekliyoruz." ifadelerini kullandı.
EKMEK DÜNYASI
TEL: 0248 325 64 07
ADRES: PAZAR MAHALLESİ RAMAZAN SELEN BULVARI BUCAK / BURDUR
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği Halk Ekmek projesi başlıyor.
10 yıldır geri dönüşüm işi ile uğraştığını belirten Tuncer Pelit, çöpte en çok da parası uğruna çalıştıkları ekmekle karşılaşınca üzüldüğünü belirtti. "60-70 bin TL’lik ürünün dörtte birini tüketip atıyorlar"
Çekmeköy'de, Muharrem ayı aşure ile bereketlendi. İlçenin dört bir yanına kurulan alanlarda binlerce vatandaşa aşure ikramı yapıldı.
Kayseri'nin Tomarza ilçesinde ekmeklik buğday hasadı devam ediyor.
Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı Halk Ekmek Fabrikası, kurulduğu günden bugüne kadar 73 kooperatiften 550 milyon liraya yakın yöresel ürünü satın alarak üreticilere destek verdi.
Anadolu'nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olan ve tarih boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapan Yozgat'ta, Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümünce arkeolojik kazılarda bulunan 3 bin 500 yıllık tabletlerden faydalanılarak Hitit, Sümer ve Roma dönemine ait 8 çeşit ekmek üretildi.
Yorumlar (0)