Bucak'ta kelle üttürmek isteyen ama nerede yaptırırım diye düşünenlerin artık düşünmesine gerek yok..
Burdur İli Bucak İlçesi'nde Osman Tıngır, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kellelerini sizler için ütüyor.
Odun ateşinde kelle üttüklerini söyleyen Osman Tıngır," Bayramın 1. , 2. ve 3. günleri hemşehrilerimize burada hizmet veriyoruz. Kelleyi odun ateşinde demirde kızartıyoruz, hiç tüyü kalmayana kadar ve alt çengesini çekip çıkartıyoruz. Bucaklı Hemşehrilerimizi bekliyoruz." şeklinde konuştu.
TEL: 0 536 478 4170
ADRES: Ek Sanayi Bölgesi Yeni Hastane Yolu Üzeri İlk Kavşak (Aladağlı Motor Yenileme) Yanı Bucak
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Çine ve Taşkapı köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Köylerin sorunlarını dinleyen Vali Öksüz, çözüm odaklı yaklaşımıyla takdir topladı.
Ünlü Sanatçı Safiye Soyman'ın oğlu Harun Akaröz, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Detaylar haberimizde...
Dikkat Bucak'ta 28 Temmuz elektrik kesintisi Burdur'un Bucak ilçesinde 28 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur Bucak'ta elektrikler kesilecek mi? Bucak'ta yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde.
Burdur'un Bucak ilçesinde 28 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur Bucak'ta elektrikler kesilecek mi? Bucak'ta yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde.
Burdur'da 28 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Yorumlar (0)