Burdur'un Gölhisar ilçesinde dün gece meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Kaza, bugün saat 02:30 sıralarında Burdur İli Gölhisar İlçesi Fen Lisesi yanında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Gölhisar Altınyayla yolu üzerinde 31 yaşındaki İ.G.'nin yönetimindeki 32 FT 576 plakalı minibüsün, devrilmesi sonucunda trafik kazası gerçekleşti. Kazada sürücünün yanı sıra minibüsteki yolcular E.Ö. M.K ve R.Ç. yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan 4 vatandaş, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Gölhisar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar.
Burdur'un Gölhisar-Altınyayla yolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Kartal'da Psikolojik Danışman Rehber Öğretmeni olarak görev yapan Mehmet Ali Parlak, annesinin 30 bin lira ameliyat parasını bindiği minibüste unuttu.
Çorum’un Osmancık ilçesinde minibüsün devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
Yalova’da şehir içi yolcu taşımacılığı yapan bir minibüs şoförü, klimayı açmasını istediği yolcuyu darp ettiği iddia edildi.
Bucak Belediye Meclisi'nde alınan kararla şehir içi özel halk otobüslerinde yaş sınırı esnetilmesi ve yeni bir minibüs hattı açılması kararlaştırıldı. Haberimizde tüm detayları bulabilirsiniz!
Burdur'un Bucak ilçesinde 65 yaş üstü vatandaşlar, ücretsiz taşıma imkanından faydalanmaya devam edecek. Detaylar burada...
Yorumlar (0)