Bayburt’un Kaleardı Mahallesi yol güzergahında devam eden yol ıslah çalışmalarına ilişkin değerlendirme toplantısı valilik toplantı salonunda gerçekleşti. Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
24-31 Ağustos tarihleri arasında yapılması planlanan “Erzincan Tanıtım Günleri” programı kapsamında toplantı düzenlendi.
Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza, 2024-2025 sezonu hazırlıkları kapsamında Burdur'da bulunurken, el dikişi top üreten kadınları ziyaret etti. Ziyarette top dikim işlemlerini inceleyen Souza, kadınlara ve çocuklara imza verdi.
Kaymakam İlhan Kayatürk, Kemaliye Belediye Başkanı Erdem Atmaca ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Veysel Eğinligil Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde esnaf ile toplantı yapıldı.
Bayat Belediye Başkanı Ahmet Bahadır Ünlü, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Tokat’ta toplu ulaşım sorunlarının çözümü için yeni müjdeler ve değişiklikler açıkladı. Halk Otobüsleri kooperatifleri üyeleriyle bir araya gelen Başkan Yazıcıoğlu, şoför esnafına desteklerini ve beklentilerini dile getirdi.
Erzincan’da İl Özel İdaresi tarafından oluşturulan 505 dönümlük Erzincan Toplu Sera Bölgesinde ilk kazma vuruldu.
Aksaray'da Hamidiye Kentsel Dönüşüm alanında inşa edilen çift katlı otopark, şehrin merkezinde yıllardır devam eden otopark sorununa çözüm getirecek.
Sutopu U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonasında, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ikinci oldu.
Denizli'nin Beyağaç ilçesinde bulunan bin 700 rakımlı Topuklu Yaylası, 4 gün boyunca yurt içi ve yurt dışından katılan binlerce gökyüzü meraklısını ağırladı.
AK Parti Kars İl Danışma Meclisi Toplantısı Milletvekili Adem Çalkın’ın katılımıyla yapıldı.
Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) yönetim kurulu toplantısına katıldı.
Manisa’da düzenlenen U13 Kadınlar ve Erkekler Türkiye Sutopu Şampiyonası sona erdi.
Yıldırım Belediyesi, ‘Bölgesel İstişare ve Hizmet Toplantılarına’ devam ediyor. Başkan Oktay Yılmaz, “Yıldırım’ın en ücra köşesine kadar eşit hizmet götürüyoruz” dedi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) 29. Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Sinop Valiliğini ziyaret etti.
Asım Ertilav ve Cemal Acar, Belören Köyü Muhtarı Mehmet Topak ile görüşerek, köyün altyapı ve üst yapı yatırımlarını değerlendirdi. Muhtar Mehmet Topak tek tek teşekkür etti.
Düzce'de kamp yapan Fenerbahçe'nin kentten ayrılmasının ardından Topuk Yaylası'na turist akını yaşanıyor.
Söke Kent Konseyi seçimli genel kurul toplantısı yapıldı. Yapılan seçimde Kent Konseyi’nin yeni başkanı Dilber Özgün oldu.
Yalova’da İnsan Kaynakları Platformu tarafından “İş Kazaları ve Meslek Hastalıklarının Hukuki ve Cezai Sorumlulukları” konulu toplantı düzenlendi.
Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Çelebi, "Antrenör Tanışma ve İstişare" toplantısında antrenörlerle bir araya gelerek sporun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması konularında görüş alışverişinde bulundu.
Kocaaliler Beldesi'ne, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından çöp toplama aracı hibesi yapıldı. Detaylar burada...
Samsun Büyükşehir Belediye (SBB) Meclisi Temmuz ayı toplantısında 3 madde aciliyeti dolayısıyla görüşülüp, karara bağlandı.
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Bandırmaspor'a ait ve yıkım kararı bulunan katlı otoparkta bir otomobil alev aldı.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 82 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
Muhtar Mehmet Topak, Belören Köyü'nün ihtiyaçları için Burdur İl Özel İdare'yi ziyaret etti. Yaşam kalitesini artırma hedefiyle çalışmalar sürüyor.
Başkan Ercengiz, birim müdürleriyle toplandı. Şehir için faydalı hizmetler için istişare edildi. Detaylar için tıklayın...
Antalya'da Muratpaşa Belediyesi'nin ‘Bağımsız Atık Toplayıcıları' projesi kapsamında kentin 20 noktasına akıllı konteynerler yerleştirildi. Konteynerlere bir ayda 350 kilogram atık atıldı.
Antalya'nın Kemer ilçesinde ormanlık alanda böcek toplayan Rus vatandaşına 378 bin 141 lira idari para cezası uygulandı.
Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında Kaçakçılıkla Mücadele Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Toplantıda kaçakçılıkla mücadelede kurumlar arası koordinasyon ve işbirliği ele alındı.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Elmalı Abdal Musa Etkinliğine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Vekili Semih Top, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Bilici ile Ali Rıza Akar, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.
CHP Akseki İlçe Yönetim Kurulu üyesi 8 kişi, partiye zarar verildiğini belirterek toplu istifaya gitti. Detaylar burada...
AKIL ve ZEKA OYUNLARI TOPLULUĞU (AZOT) bünyesindeki 20 öğrenci, Uluslararası Zeka Oyunları Yarışması'nda büyük bir başarı yakalayarak takım halinde Burdur İl 1.liği ve Türkiye 3.lüğünü kazandı!
Uzun süredir rahatsız olduğu öğrenilen Burdurlu Ayşe Yılmaz, hac görevini yerine getirmek için gittiği Mekke'de vefat etti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu (TOBB KGK) Batı Akdeniz Bölge Toplantısı Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali ÇANDIR’ın katılımları ile gerçekleştirildi.
Yüzme kurslarındaki yetenekli çocuklardan kurulan Kepez Belediyesi Spor Kulübü U13 Sutopu Takımı, Türkiye’nin ilk 12 takımı arasında yer aldı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda üniversiteye ücretsiz olarak hazırlanan öğrencilere üniversite sınavı öncesinde motivasyon için mangal partisi düzenledi.
Bucak Belediye Meclisi'nin Haziran Ayı olağan toplantısında, Denetim, İmar, Plan ve Bütçe ve Ulaşım Komisyonlarının üyeleri seçildi.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi Tiyatro Topluluğu, 5 Haziran Çarşamba günü 2 perdeden oluşan ‘Ayrılık’ isimli oyunla seyircisiyle buluşacak.
Köklüler Ticaret, yepyeni bir mağazayla sizlere merhaba diyor! Gel Al Toptan Perakende Satış Mağazası ile su, meşrubat, gıda ve daha birçok ürünü toptan fiyatına satın alabilirsiniz.
Burdur'un Bucak ilçesi Belören Köyünde kapalı olan ve bozulan yollar yapılarak, kullanıma açıldı. Muhtar Mehmet Topak duyurdu.