Kepez Belediyesi, 23 yazılı gündem maddesiyle yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Kepez Belediyesi’nin 2023 yılı ocak ayı belediye meclis toplantısı Başkan Vekili Süleyman Acar başkanlığında yapıldı. Belediyenin meclis salonunda gerçekleştirilen toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Acar’ın, açılış konuşmasının ardından, AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grup sözcüleri yeni yılla ilgili temennilerini dile getirdi. AK Parti Grup Sözcüsü Serhat Demir, 2022 yılının güzelliklerle, hizmetlerle dolu bir yıl olduğunu, 2023 yılının da yine hizmetlerle dolu bir yıl olacağını söyledi. Konuşmaların ardından meclise sunulan 23 gündem maddesinin görüşülmesine geçildi. Ocak meclisinde 1 yıllık görev süresi dolan ve 5 kişiden oluşan Denetim Komisyonu seçimi de yapıldı. Gizli oylama ile yapılan denetim komisyonuna Yusuf İşeri(AK Parti), Hatice Sütçü(AK Parti), Fatma Tutan(AK Parti), İbrahim Velican (CHP) ve Yılmaz Yıldız(CHP) seçildi.
Belediye meclisinin 2023 yılında 1 aylık tatil süresinin ağustos ayı olması talebi de oybirliğiyle meclisten geçti.
Kepez Belediyesi Meclisi, Kasım ayı meclis toplantısında ortak bir bildiri yayınlayarak, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını kınadı. Bildiride, “Filistin de tüm dünyanın gözleri önünde benzeri görülmemiş bir insanlık dramı yaşanıyor. Devamı haberimizde...
AK Parti Kars İl Danışma Meclisi Toplantısı Milletvekili Adem Çalkın’ın katılımıyla yapıldı.
Samsun Büyükşehir Belediye (SBB) Meclisi Temmuz ayı toplantısında 3 madde aciliyeti dolayısıyla görüşülüp, karara bağlandı.
Bucak Belediye Meclisi'nin Haziran Ayı olağan toplantısında, Denetim, İmar, Plan ve Bütçe ve Ulaşım Komisyonlarının üyeleri seçildi.
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Mayıs Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci başkanlığında ATB Toplantı Salonu’nda yapıldı. ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın meclis üyelerini yönetimin çalışmalarıyla ilgili bilgilendirdiği Meclis’te tarım, ekonomi ve kente ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.
Bilecik’te Tarım ve Hayvancılığı Geliştirme Birliği 2024 Yılı Dönem Başı Olağan Meclis Toplantısı düzenlendi.
Yorumlar (0)