Kepez Belediyesi Spor Kulübü genç basketbolcuları, U18 ve Büyük Erkekler Ligi’nde play-off’lara kaldı.
Altyapıdan yetişen Kepez Belediyesi Spor Kulübü genç basketbolcuları, hem U18 hem de EBBL (Erkek Büyük Basketbol Ligi) gruplarından çıkarak play-off’larda oynamayı garantiledi. Her iki ligde haftada 2 ya da 3 maça çıkan gençler, kendilerinden yaşça büyük ve deneyimli ağabeylerinden oluşan takımlardan puanlar topluyor. Son karşılaşmalarını Turgut Özal Spor Salonu’nda Antalya DSİ karşısında oynayan takım, 88-79 kazandı. EBBL maçında periyotlar sırasıyla 17-15, 22-27, 20-19 ve 29-18 tamamlandı. Geçen sezon U16’da oynattığı öğrencileri ile gidebildikleri yere kadar gideceklerini belirten Koç Şevket Çınar, oyuncularına rehavete kapılmamaları konusunda uyardı. Soyunma odasında kazanma sevinci yaşayan basketbolculara iyi dinlenerek sonraki maçlara hazırlanmalarını isteyen Çınar, sonraki karşılaşmaları düşünmelerini istedi.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Konyaspor, Kolombiyalı futbolcu Marlos Moreno ile yollarını ayırdı.
Ankara’da düzenlenen U-13 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda, Afyonkarahisar’ı temsil eden Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları Büşra Alan Türkiye şampiyonu olurken Sebahat Işıkçı ise Türkiye üçüncüsü oldu.
Bursaspor'la olan sözleşmesini alacakları sebebiyle fesheden Yiğit Fidan'a Süper Lig ekipleri talip. Başta Beşiktaş olmak üzere Trabzonspor, Konyaspor ve Eyüpspor gibi kulüplerin ilgilendiği 19 yaşındaki futbolcuyu, Fransa'nın Toulouse ekibi de kadrosuna katmak istiyor.
İnegölspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor! Bucak'ın yetiştirdiği başarılı sağ bek oyuncusu İsmail Kayalı, 2 yıllık bir anlaşma ile mor beyazlı ekibe katıldı.
Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonu öncesi kamp çalışmaları kapsamında hazırlık maçında Antalyaspor ile karşılaşan Sivasspor rakibini 1-0 mağlup etti.
Yorumlar (0)