Antalya'daki yabancı ülke derneklerinin katılımıyla düzenlenen Kepez Dostluk Turnuvası'nın voleybol ayağına katılan tüm takımlara şampiyonluk kupası verildi
Antalya'daki İran, Azerbaycan ve Kırgızistan hemşeri derneklerinin Kepez Belediyesi'nden talebi üzerine düzenlenen Kepez Dostluk Turnuvası'nın voleybol ayağında, katılan tüm takımlara şampiyonluk kupası verildi. Turgut Özal Spor Salonu'nda 2 gün süren voleybol maçlarında, 4 takım birbiriyle maç yaptı. Türkiye'yi Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Antalya Şubesi'nin temsil ettiği maçların hakemliğini, Kepez Belediyesi Spor Kulübü'nün voleybol antrenörleri üstlendi.
Karşılaşmaları bitince tribüne çekilen takımlar, oynayan rakip takımlara tezahürat yaptı. Kırgızistan'ın halk dansları ekibinin renklendirdiği turnuvanın finaline katılan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Gençlik ve Spor Müdürü Yüksel Dorul ve kulüp başkanı Hakan Çatal, ödül töreninde tüm amatör sporculara madalya ve kupalarını takdim etti. Katılan tüm takımları şampiyon ilan eden Başkan Tütüncü, "Kazanan yükselen ve yücelen hemşerilik ruhumuz oldu. Bu turnuvada dostluk kazandı" dedi.
Antalya'da Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi'nde dün meydana gelen hortum felaketinde oluşan olumsuzluklara müdahale etti.
Antalya'da Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, 650 bine yakın nüfusa sahip Kepez ilçesi için hayati önem taşıyan Deprem Master Planı çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekibine destek verdi.
Kepez Belediyesi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ile daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak, çalışanların risk bilincini artırıyor ve iş kazalarının önüne geçiyor.
Kepez Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle, ilçede kuvvetli yağışlarda su baskını yaşanmaması için altyapı çalışması başlattı. Detaylar haberimizde
Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), hobi ve meslek eğitimlerinden enstrüman ve dil kurslarına kadar 35 farklı alanda ücretsiz eğitim vererek, her yıl yüzlerce kursiyere meslek edinme ve sosyalleşme imkanı sağlıyor.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, içinde 5 adet çeyrek altın bulunan çantayı bularak sahibine teslim eden Temizlik İşleri Personeli Özkan Koçak’ı tebrik ederek altınla ödüllendirdi.
Yorumlar (0)