Antalya / Kepez

Kepez'de sanayi sitesi esnafına kalıcı çözümler destek

Genel Kurulda konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Biz sözde değil öz de esnaf dostu olduğumuzu Akdeniz Sanayi Sitesindeki yaptığımız çalışmalarda gösterdik.

Kepez'de sanayi sitesi esnafına kalıcı çözümler destek

Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifinin Genel Kurulu'nda konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Biz sözde değil öz de esnaf dostu olduğumuzu Akdeniz Sanayi Sitesindeki yaptığımız çalışmalarda gösterdik. Sanayi Sitesinin yıllardır devam eden mülkiyet sorunlarına kalıcı çözümler getirerek esnafımıza destek olduk." dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifinin Genel Kurulu'na katıldı. Bugüne kadar kooperatife katkı sunan herkese teşekkür eden Başkan Tütüncü, "2009'dan bu yana Akdeniz Sanayi Sitesi Koperatifi için kalplerimiz site yöneticilerimizle ve sevgili başkanımızla birlikte çarptı." dedi. 2009'da göreve geldiğinde ilk asfaltlarla başlayan hizmet çalışmalarının daha sonra okul, kavşak, yeşil alan, sosyal tesislerle devam ettiğini belirten Başkan Tütüncü, "Desteklerimizin zirveye ulaştığı nokta Akdeniz Sanayi Sitesinin yıllardır devam eden mülkiyet sorunlarına kalıcı çözümler getirmek oldu. Özellikle gecekondu bölgesindeki yıkımların yapılması, kooperatifin hayata geçirilmesi ve bütün bunlarla birlikte yeni iş yerlerinin oluşmasına zemin hazırlayacak düzenlemenin yapılması Akdeniz Sanayi Sitemize yaptığımız en önemli katkılardır. 2009 yılından bu yana her genel kurulda birlikte olduk. Her ne zaman bize ihtiyaç dıuyulsa biz size bir telefon kadar yakın olduk. Bugüne kadarda aynı şekilde hareket etmeye devam edeceğiz. Biz bu sanayi sitesine destek verirken, biliyoruz ki sadece Antalya değil, Antalya'nın çevre illerinden ilçelerden Antalya'ya hizmet almaya gelenler de var. Hem buradan hizme alanlar, hem burada çalışanlar, günlerini, mesailerini geçirirken burada kendilerini mutlu hissetsinler istiyoruz. Antalya Esnaf Odalar Birlik Başkanımız Adlıhan Dere, bize esnaf dostu der. Biz gerçekten sözde değil öz de esnaf dostu olduğumuzu Akdeniz Sanayi Sitesindeki yaptığımız çalışmalarda gösterdik. Biz her zaman sizlerle birlikteyiz. Bundan sonrada yanınızda olmaya devam edeceğiz."diye konuştu.

Sözlerini tamamlarken 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli, 11 ili etkileyen depremde hayatını kaybeden vatandaşlara rahmet, yaralılara da şifa dileklerinde bulunan Başkan Tütüncü, " Rabbim ülkemize, milletimize, devletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın." dedi.

Kepez'de sanayi sitesi esnafına kalıcı çözümler destekKepez'de sanayi sitesi esnafına kalıcı çözümler destekKepez'de sanayi sitesi esnafına kalıcı çözümler destekKepez'de sanayi sitesi esnafına kalıcı çözümler destek

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya şehir hastanesinde geri sayım başladı
Sağlık

Antalya şehir hastanesinde geri sayım başladı

Antalya'da 285 bin metre karelik kapalı alanda bin 100 yataklı şehrin en büyük sağlık yatırımı Antalya Şehir Hastanesinin açılışı için geri sayım başladı.

Kepez'e Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonu
Yerel Yönetim

Kepez'e Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonu

Kepez Belediyesi ve SELEKSAN İnşaat işbirliğiyle Çankaya Mahallesine kazandırılacak Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonunun temeli törenle atıldı.

Kepez Belediyesinden kolon denetimi
Bölgesel

Kepez Belediyesinden kolon denetimi

Kepez Belediyesi vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla zemin katında geniş hacimli iş yeri bulunan yapıları mercek altına aldı.

Tütüncü, asrın felaketinden etkilenen illerin hemşehri dernekleriyle buluştu
Yerel Yönetim

Tütüncü, asrın felaketinden etkilenen illerin hemşehri dernekleriyle buluştu

Depremden etkilenen illerin Antalya'daki hemşehri dernekleriyle buluşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Yaşadığımız felaket büyük bir felaket. Depremin izlerini birlikte sileceğiz." dedi.

Depremzede kadınlara Tütüncü'den 8 Mart karanfili
Yerel Yönetim

Depremzede kadınlara Tütüncü'den 8 Mart karanfili

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muratpaşa Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda kalan depremzede kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kırmızı karanfillerle kutladı.

Tütüncü'den, depremzedelere magnet
Bölgesel

Tütüncü'den, depremzedelere magnet

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya'da misafir edilen depremzede ailelerle beraber magnet yaptı. Geliri etkinliğe katılan depremzede kadınlara verilen magnetlerden 500 tane satın aldı.