Milli Savunma Eski Bakanı ve TBMM Eski Başkanı Vecdi Gönül, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti.
Kepez Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Hakan Tütüncü, kendileri için onur vesilesi olan bu ziyaretten duyduğu mutluğu dile getirdi. Milli Savunma Eski Bakanı ve TBMM Eski Başkanı Vecdi Gönül’ün siyasette yol gösterici olduğunu ve onun siyaset tecrübelerinden faydalandıklarını söyledi. Kepez’e yaptıkları hizmetleri aktaran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçeye kazandıracakları yeni yatırım projelerini de anlattı.
Kepez’de olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Milli Savunma Eski Bakanı ve TBMM Eski Başkanı Vecdi Gönül de, Başkan Hakan Tütüncü’ye çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.
Antalya'da Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi'nde dün meydana gelen hortum felaketinde oluşan olumsuzluklara müdahale etti.
Antalya'da Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, 650 bine yakın nüfusa sahip Kepez ilçesi için hayati önem taşıyan Deprem Master Planı çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekibine destek verdi.
Kepez Belediyesi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ile daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak, çalışanların risk bilincini artırıyor ve iş kazalarının önüne geçiyor.
Kepez Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle, ilçede kuvvetli yağışlarda su baskını yaşanmaması için altyapı çalışması başlattı. Detaylar haberimizde
Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), hobi ve meslek eğitimlerinden enstrüman ve dil kurslarına kadar 35 farklı alanda ücretsiz eğitim vererek, her yıl yüzlerce kursiyere meslek edinme ve sosyalleşme imkanı sağlıyor.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, içinde 5 adet çeyrek altın bulunan çantayı bularak sahibine teslim eden Temizlik İşleri Personeli Özkan Koçak’ı tebrik ederek altınla ödüllendirdi.
Yorumlar (0)