Burdur / Bucak

Muzaffer Doğan, Hacı Ali Civan'dan görevi devraldı

Geçtiğimiz Pazar günü Burdur'un Bucak ilçesinde yapılan kongre sonrasında Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı seçilen Muzaffer Doğan, 40 yıldız kooperatif başkanlığı yapan Hacı Ali Civan’dan bugün itibariyle görevi devraldı.

Muzaffer Doğan, Hacı Ali Civan'dan görevi devraldı

Geçtiğimiz Pazar günü Burdur'un Bucak ilçesinde yapılan kongre sonrasında Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı seçilen Muzaffer Doğan, 45 yıldır kooperatif başkanlığı yapan Hacı Ali Civan’dan bugün itibariyle görevi devraldı.
Devir teslim törenine Başkan Muzaffer Doğan ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere Bucaklı esnaflar katıldı. Devir Teslim Töreni dualarla başladı. Duanın ardından Hacı Ali Civan yaptığı açıklama ile anahtarı teslim ederken, yeni Başkan Muzaffer Doğan da bir açıklamada bulundu.
Devir teslim töreninde kendisine destek verenlere teşekkür eden eski başkan Hacı Ali Civan, "28 yılın mükafatını yaptık. Kongrede seçimi kazandık, 15 ret oyu aldık. Daha fazla vermelerini isterdik ama vermediler. Muzaffer Doğan'ın bu işi götüreceğini biliyorum.  28 senedir beraber çalışmışız. Birbirimizin hareketini biliyoruz. Bu bayrağı benim gibi 45 sene taşıyacak. Benden daha fazla taşısın, Allah sıhhat ve afiyet versin. Ben 45 senedir taşımış olduğum anahtarı saygıyla şimdi Muzaffer Doğan'a bırakıyorum. Hayırlı uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.
En büyük şansının Hacı Ali Civanla çalışmak olduğunu belirten Muzaffer Doğan, " 28 yıl başkanımla beraber çalıştık. Başkanım gerekenleri söyledi, kendisi bizim arkamızda. Başkanım bu kooperatife büyük hizmetler yaptı. 67 kooperatifin içinde üçüncü kişi. Türkiye genelinde 81 vilayette 58., herkese nasip olmaz ama bizlere nasip oldu. Biz aynı bayrağı devam ettireceğiz. Başkanım bahsetti, genel kurulda büyük çoğunluk bizlere oy verdi. Bu oyların karşılığını biz arkadaşlara temin ediyoruz. Yönetimle birlik beraberlik içinde en iyi hizmeti yapacağız. Eğer bir hatamız olursa, başkanım bizim kulağımızı çeker. Biz bu şekilde disiplin aldık, öğrendik. Bu disiplini aynı şekilde devam ettireceğiz. Genel kurula gelen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Kaldığınız yer depreme güvenli mi ? İşte detaylar...Kaldığınız yer depreme güvenli mi ? İşte detaylar...

Uzmanlara göre böylesi büyük bir acıyı tekrar yaşamamak için bir deprem ülkesinde olduğumuzu kabul edip gerekli önlemleri almalıyız. İlk adım, yaşadığımız binanın depreme dayanıklı olup olmadığını öğrenmek...
 
Gece uyurken, kapatıp tasarruf yaptığını düşünenler dikkat!Gece uyurken, kapatıp tasarruf yaptığını düşünenler dikkat!

Kombi ile evinizin daha kolay ısınmasını sağlayacak püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte dikkat edilmesi gereken önemli detaylar…
 
Mucize deposu dağ dikeni nedir, nasıl kullanılır ve faydaları neler?Mucize deposu dağ dikeni nedir, nasıl kullanılır ve faydaları neler?

Mutfaklarımızda sık sık kullandığımız kekikten daha farklı bir görünüşe sahip olan dağ kekiği nereden baksanız bir mucize deposu.
 
Kredi kartı kullananların dikkatine! Geri alabilirsiniz! Kredi kartı kullananların dikkatine! Geri alabilirsiniz!

Son zamanlarda sık sık gündemde yer alan kart aidat ücretleri için geri ödeme alabilirsiniz. İşte kart aidat ücret iadesi için yapılması gerekenler…

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Yeni Başkan Muzaffer Doğan'ın yönetim kurulu belli oldu
Bölgesel

Yeni Başkan Muzaffer Doğan'ın yönetim kurulu belli oldu

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yapılan kongrede başkan seçilen Muzaffer Doğan'ın yönetim kurulu belli oldu.

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yeni başkan Muzaffer Doğan
Bölgesel

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yeni başkan Muzaffer Doğan

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yapılan kongrede Muzaffer Doğan, yeni başkan seçildi.

Başkan Adayı Muzaffer Doğan'dan yarınki kongreye davet
Bölgesel

Başkan Adayı Muzaffer Doğan'dan yarınki kongreye davet

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde, kongre için geri sayım başladı.

Başkan Adayı Arif Mayda'dan kongreye davet
Bölgesel

Başkan Adayı Arif Mayda'dan kongreye davet

Yaklaşan Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimi öncesinde Başkan Adayı Arif Mayda, tüm ortakları oy kullanmaya davet etti.

Başkan Adayı Muzaffer Doğan'dan kongreye davet
Bölgesel

Başkan Adayı Muzaffer Doğan'dan kongreye davet

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Muzaffer Doğan, tüm üyeleri kongreye davet etti.

Bucak Ziraat Odasında Başkan Bilal Özel güven tazeledi
Bölgesel

Bucak Ziraat Odasında Başkan Bilal Özel güven tazeledi

4 yıllık görev süresini tamamlayan Bucak Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Özel, bugün düzenlenen Genel Kurulla güven tazeledi.