Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, başkanlık görevine veda eden Ali Civan'a MAKÜ bünyesindeki yatırımlara kooperatif adına verdiği maddi desteklerden dolayı teşekkür etti.
Burdur’un Bucak İlçesi’nde hayırseverler ve STK’lar eğitim yatırımları için gereken desteği sağlıyor. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, geçtiğimiz hafta sonu yapılan genel kurulla Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığı görevine veda eden Ali Civan’a MAKÜ bünyesindeki yatırımlara kooperatif adına verdiği maddi desteklerden dolayı teşekkür etti.
Önceki Dönem Kooperatif Başkanı Hacı Ali Civan, ziyareti dolayısıyla Rektör Korkmaz’a teşekkür etti.
Rektör Korkmaz konuşmasında MAKÜ’nün eğitim yatırımlarına görevde olduğu sürede maddi destek veren Hacı Ali Civan’a eğitime sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti.
Rektör Korkmaz’a ziyaretinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Prof. Dr. Durmuş Acar, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ömer Tekşen, MAKÜ Genel Sekreter Ali Nihat Gündüzalp eşlik etti. Bugün saat 14.00’te Kooperatif Hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Doğan, Önceki Dönem Kooperatif Başkanı Hacı Ali Civan, Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu, Bucak Hızarcılar, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Sezgin Sezgin ve Karayvatlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Ergit yer aldı. Rektör Korkmaz, ziyaretinde Başkanlığı döneminde MAKÜ yatırımlarına maddi destek veren Hacı Ali Civan’a plaket verdi.
Kanal15
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza, 2024-2025 sezonu hazırlıkları kapsamında Burdur'da bulunurken, el dikişi top üreten kadınları ziyaret etti. Ziyarette top dikim işlemlerini inceleyen Souza, kadınlara ve çocuklara imza verdi.
Kosova Tarım Bakanı Faton Peci ve heyeti, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ni ziyaret ederek, tarım ve hayvancılık alanlarında iş birliği ve yatırım imkanları görüştü.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi mezunu Yusuf Can Zeybek, 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde üst üste ikinci kez başpehlivanlık unvanını kazanarak büyük bir başarıya imza attı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, YÖK'ün onayıyla fakülteye dönüştürüldü.
Yorumlar (0)