Burdur Valisi Türker Öksüz, Gölhisar İlçesinde Adnan Menderes İlkokulu ve şehit ailesi ziyaretlerinde bulundu.
Gölhisar programı kapsamında ilk olarak kurum müdürleri ile STK ve muhtarların katılımıyla gerçekleşen güvenlik ve değerlendirme toplantısı başkanlık eden Vali Öksüz toplantının akabinde bir dizi ziyarette bulundu.
Şehidimiz Osman Karakaya'nın Gölhisar İlçesinde ikamet eden annesine misafir olan Vali Öksüz, Aziz Şehidimizin annesi Yadikar Karakaya'nın hayır duasını alarak, hasbihal etti, taleplerini dinledi.
Şehitlerimizden bizlere emanet olan kıymetli ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, kapılarının gönüllerinin her daim kendilerine açık olduğunu söyledi.
Vali Öksüz, Gölhisar programının devamında Adnan Menderes İlkokulu'na ziyarette bulundu.
İl genelinde yürütülen BESTE Burdur'da Etkin Sürdürülebilir Tamamlayıcı Eğitim Projesi kapsamında okulda ve Gölhisar İlçesinde yürütülen çalışmalarla ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci ve okul yönetiminden bilgi alan Vali Öksüz, öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.
Sınıfları gezerek öğrencilerin derslerine ve etkinliklerine katıldı. Bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunarak, başarılar diledi. Çeşitli hediyelerle öğrencileri sevindirdi.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)