Burdur'un Bucak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, Bucak Belediyesi tarafından etkinlik düzenlendi. Etkinlikte Umut Kaya sahne alacak.
Burdur'un Bucak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Umut Kaya konseriyle coşkulu bir şekilde kutlandı.
Bucak Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Gençlik Konseri'nde Umut Kaya sahne alacak. Detaylar haberimizde...
Yeşilova Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Gençlik Konseri'nde Umut Kaya sahne alacak. Detaylar haberimizde...
Bucak Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Gençlik Konseri'nde Umut Kaya sahne alacak. Detaylar haberimizde...
Burdur Gölü kurumasın, Burdur Gölü çöl olmasın Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen ve üç gün boyunca kültürel ve sportif faaliyetlerin gerçekleştirileceği Burdur Gölü Festivali, kortej yürüyüşü ve açılış seremonisi ile başladı.
Kıbrıs Barış Harekâtının 50’nci yıl dönümü dolayısıyla 3. Ordu Bölge Bando Komutanlığınca Bayburt'ta konser düzenlendi. Bando takımının anlamlı konseri, dinleyenlerden tam not aldı.
Yorumlar (0)