Antalya / Kepez

Antalya Kepez'e bir yatırım daha

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'ya teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Başkan Tütüncü, "Gençlerimiz için, ilçemiz için nice devlet yatırımlarını birlikte beraberce buraya getiriyoruz." dedi.

Antalya Kepez'e bir yatırım daha

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Gençlerimize bilimde, kültürde, sanatta katkı sağlayacak nice güzel yepyeni tesisleri şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. Çünkü biz gençlerin belediyesiyiz. Gençlerimizi çok seviyoruz. Gençlerimize yönelik yatırımlara da çok sevdiğimiz gençlerimiz için devam ediyoruz."dedi.

Ayten Çağıran Çok Programlı Meslek Lisesi Spor Salonu'nun temeli törenle atıldı. Törene Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kepez Kaymakamı Nusret Şahin, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Açılış Töreninde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçen yıl Cumhuriyet Bayramında bir kütüphane ve bir spor salonu yapma sözü verdiklerini hatırlatarak, söz verdikleri kütüphanenin yapımına başlandığını, bugünde spor salonunun temelini atıyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'ya teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Başkan Tütüncü, "Gençlerimiz için, ilçemiz için nice devlet yatırımlarını birlikte beraberce buraya getiriyoruz." dedi.

GENÇLERİMİZİN BAŞARISI BİZLERİ GURURLANDIRIYOR

Ayten Çağıran Çok Programlı Meslek Lisesi Spor Salonunun Antalya'ya bu yıl kazandırılacak 5 spor salonundan ilki olduğunu belirten Başkan Tütüncü, açılan her spor salonunun gençlere çok önemli katkılar sunduğunu söyledi. Özellikle son yıllarda Futsol başta olmak üzere gençlerin spor başarılarını görmekten büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren Başkan Tütüncü, "İşte bu başarıları ilçemize yeni yeni kazandırdığımız spor salonlarına borçluyuz. Görev süremizde belediyemiz, Gençlik Spor Bakanlığımız işbirliğiyle ondan fazla spor salonunu Kepez'e sevgili gençlerimize kazandırdık. Bu salonlarda değişik spor branşlarında kendini geliştiren gençlerimizin şehrimize getirdiği her madalya da göğsümüzü kabartıyor. Gençlerimize bilimde, kültürde, sanatta katkı sağlayacak nice güzel yepyeni tesisleri şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. Çünkü biz gençlerin belediyesiyiz. Gençlerimizi çok seviyoruz. Bu yatırımlara da çok sevdiğimiz gençlerimiz için devam ediyoruz. "diye konuştu.

19 MAYIS GENÇLERİMİZE ARMAĞAN

Her yıl 19 Mayıs 1919'un seneyi devriyesinde gençlere yönelik bir hizmetin ilk adımını attıklarını belirten Başkan Tütüncü, "Çünkü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kurtuluş mücadelesinin ilk meşalesinin yakıldığı tarih 19 Mayıs'ı gençlerin bir bayramı olarak, gençlere armağan etti. 'Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz!' dediği sözün muhatabı gençlerse, her 19 Mayıs'ta Kepez Belediyesi gençlere büyük bir eserin, nitelikli bir tesisin müjdesini vermek mecburiyetindedir. "dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gençler için geçen yıl Türkiye'nin en büyük kütüphanelerinden biri olan Antalya Kütüphanesinin temelinin de atıldığını sözlerine ekledi.

100 YAŞINDA KÖKLÜ BİR DEVLETİZ

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 104. Yılını kutlayan Başka Tütüncü, "Türkiye Cumhuriyeti Devletin bu yıl 100. Yaşını kutlayacak. 100 yaşında köklü bir devletiz. Binlerce yıllık medeniyet birikimimiz var. Türkiye Cumhuriyeti Devletini bu topraklarda ilelebet yaşatma ve var etme idealimiz var. İşte 19 Mayıs bütün bu ideallerin, bu ülkülerin, bu hedeflerin tekrar en yüksek perdeden ifade edileceği bir dönem... Gençlerimizin 19 Mayıs Bayramını, milletimizin de milli egemenliğini, bağımsızlığını kutluyorum. "diye konuştu.

Antalya Kepez'e bir yatırım dahaAntalya Kepez'e bir yatırım daha

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 1
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Antalya'da Adnan Menderes yüzme havuzuna yoğun ilgi
Bölgesel

Antalya'da Adnan Menderes yüzme havuzuna yoğun ilgi

Depremzedeler için sosyal yardım merkezine dönüştürülünce yaklaşık 2 ay boyunca hizmetine ara veren Kepez Belediyesi Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu, kapılarını tekrar açınca yoğun ilgi gördü.

Kepez’in Adnan Menderes Yüzme Havuzu’na yoğun ilgi
Spor

Kepez’in Adnan Menderes Yüzme Havuzu’na yoğun ilgi

Antalya Kepez Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu’na, giderek artan ilgi nedeniyle bu yıl 10 bin üye başvurusu bekleniyor.

Kepezspor'dan büyük vefa
Spor

Kepezspor'dan büyük vefa

Kepez Spor’u 23 yıl önce 3’ncü ligden 2’nci lige çıkaran teknik heyet ve futbolcular, Hasan Doğan Stadyumunda final maçına hazırlanan Kepezspor’un futbolcularını ve teknik heyeti ziyaret ederek, başarı dileklerini ilettiler.

Göksu’ya 8 bin 500 ton asfalt hizmeti
Yerel Yönetim

Göksu’ya 8 bin 500 ton asfalt hizmeti

Kepez Belediyesi, Düden Çayı ile protokol yolu Gazi Bulvarı’na komşu olan Göksu Mahallesi’nin altyapı çalışması tamamlanan caddelerini sıcak asfalt hizmetiyle güzelleştiriyor.

Kepez’in Mobil Bilim Tırı okullarda
Yerel Yönetim

Kepez’in Mobil Bilim Tırı okullarda

Antalya Bilim Merkezi bünyesindeki Bilim ve Teknoloji Tırı, okul okul gezerek çocuklara bilimin ışıklarını saçıyor. İşte detaylar...

Minikler ormandan poşet poşet çöp topladılar
Yerel Yönetim

Minikler ormandan poşet poşet çöp topladılar

Kepez Belediyesinin, Dünya Çevre günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte çocuklar, çöp ve atıklarla kirlenen ormanı temizlediler, ormandan onlarca poşet çöp topladılar.