Burdur'un Bucak ilçesinde depremzedeler için toplanan yardımlar, Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu içerisinde toplanmaya devam ediyor.
Toplanan yardımların tek tek ayrılarak hazır hale getirildiği alan adeta bir mağazayı andırıyor. Bucak Halkının depremin ilk gününden bu yana gösterdiği duyarlılık ile toplanan ürünler deprem bölgesinde birçok vatandaşa ulaştırılırken, depremzedelerin ilçeye gelmeye başlaması ile birlikte burada yardımlar sürüyor.
Bağışların destekleriyle oluşturulan alanla ilgili açıklamada bulunan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, " Yardım toplama merkezimizi Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulunun yemekhanesi olarak planladık. Yardım merkezimiz bağışçılarımızın destekleriyle adeta bir mağaza sistemi ile depremzedelerimize hizmet ediyor. " ifadelerini kullandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizm.San.Ve Tic.A.Ş personel alacak. Peki, kaç personel alınacak ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları ve gerekli belgeler burada.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta sağanak yağmur, yolları göle döndürdü. Su baskınları nedeniyle araç sürücüleri ve yayalar zor durumda kaldı. Bucak Belediyesi ekipleri, tahliye çalışmaları için seferber oldu.
Yorumlar (0)