Burdur / Bucak

Bucak vefat Süleyman Eser

Burdur Bucak Yeni mahalleden, Eski Kömürcü Keleşoğlu Süleyman Eser(75) hayatını kaybetti .

Bucak vefat Süleyman  Eser

Burdur Bucak Yeni mahalleden, Eski Kömürcü Keleşoğlu Süleyman Eser(75) hayatını kaybetti .

Burdur Bucak Yeni mahalleden, merhum Hüseyin oğlu, Hüseyin Eser'in Babası, Orhan Aksoy ve Emin Aktürk'ün kayınbabası, Eski Kömürcü Keleşoğlu *Süleyman Eser(75)* vefat etmiştir. Cenaze namazı  22 Şubat çarşamba saat 17'de Hacısarılar mezarlığında kılınıp defnedilecektir. Damadı Emin Aktürk +905324350837

Taziye Evi: Yeni mah, Kız Kuran kursu, Yücel market batısı.

Evimin altından fay hattı geçiyor mu? Fay hattı sorgulama nasıl yapılır? Evimin altından fay hattı geçiyor mu? Fay hattı sorgulama nasıl yapılır?

Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü (MTA) yenilenmiş diri fay haritasına göre Türkiye'de 45 il ve toplamda 110 ilçe doğrudan diri fay üzerinde oturmaktadır. İşte fay hattı sorgulama ekranı...
Çörek otu yağı nasıl kullanılır? Çörek otu yağı içilir mi, sürülür mü?Çörek otu yağı nasıl kullanılır? Çörek otu yağı içilir mi, sürülür mü?

Yüzyıllardır tüketilmekte olan çörek otu, son derece özel ve sağlığa pek çok faydası olan bir baharat olarak tanımlanmaktadır. Özellikle alternatif tıp ile ilgilenmekte olan kişilerin oldukça dikkatini çekmekte olan bir üründür.
Aşırı deprem korkusu hasta ediyorAşırı deprem korkusu hasta ediyor

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler sonrasında oluşan olumsuz etki tüm Türkiye'yi etkilerken, uzmanlar deprem korkusunun hasta ettiğine dikkat çekti.
Milletvekili Göker'den, Burdur Millet Bahçesi çıkışıMilletvekili Göker'den, Burdur Millet Bahçesi çıkışı

TBMM İdare Amiri CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Burdur Gölü kenarında yapılaşmanın önünün açılacağına dair basın açıklamasında bulundu.

Yorumlar

Mevlüt Şahin

22.02.2023 / 1 gün önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Yorum Yaz