Emet İmam Hatip Camiinin dış cephesi ve iç mekanında din görevlisi Kadir Turan’ın çabaları ve hayırseverlerin destekleriyle gerçekleştirilen ve tadilat çalışmalar sonucu cami ibadete hazır hale geldiği bildirildi.
Hatay’ın Erzin ilçesinde yaşayan Malatyalı hayırsever, Malatya’nın Darende ilçesinde yaşayan depremzedelere bir kamyon dolusu mandalina dağıttı.
Aydın Valiliği himayesinde, Kuşadası ilçesi Yeniköy Mahallesi’ne bir hayırsever tarafından yapılacak olan okulun protokolü Aydın Valisi Yakup Canbolat tarafından imzalandı.
Söke Belediyesi, bölgedeki hayırsever bir üreticinin bağışladığı mandalinaları, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri aracılığıyla topladı.
Burhaniye ilçesinde, tarihi Kocacamide halılar hayırseverlerin yardımı ile yenilendi. Manisa’nın Demirci ilçesinde dokunan halıların serilmesi camiye güzellik kattı.
Hayırsever iş adamı Osman Nuri Bakırcı tarafından Bingöl merkez Güveçli köyü ve Sancak belldesinde yapılacak olan 8 derslikli ortaokul protokolünü Vali Ahmet Hamdi Usta ile birlikte imzaladı.
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, kısa bir süre önce kurulan Ayvalık Körfez Yörükler Derneği; Cumhuriyetin 100. Yıldönümünü ilçe merkezinde düzenlediği mehteran takımı eşliğinde gerçekleştirdiği pilav-keşkek hayrıyla kutladı.
Hatay’ın Erzin ilçesinde hayırsever Cemal Kunt’un hayatını kaybeden eşi Nejla Kunt ve kendi adına yaptıracağı sağlık ocağı ve 112 acil servis istasyon merkezinin temeli törenle atıldı.
Kızılkaya'da yaşayan Murat ÖNAL'ın oğlu Halil, hayırsever iş insanı Halil MUTLU'nun bağışladığı akülü sandalyeyle hayata yeniden bağlandı.
Amasya'da bir hayırsever 10 vatandaşın veresiye borcunu ödedi. Devamı haberimizde...
İzmir Burdurlular Derneği, gelenek haline getirdi 275 aileye gıda ve erzak yardımında bulundu. İşte detaylar..
Bucak ilçesinde yaptıkları hayırlarla adından sıkça söz ettiren İsmail Sarı, vefatının birinci yıldönümünde mezarı başında anıldı
Bucak’ın 4 köyünün su ihtiyacını karşılamak için hayırsever vatandaşlar tarlasını verdi.