Doktor muayenesinden laboratuvar hizmetlerine, evde bakımdan fizik tedavi ve rehabilitasyona, ihtiyaç duyduğunuz tüm sağlık hizmetlerini ayağınıza getiren Bir Adım Sağlık'ın Genel Müdürü Ayşe Şengel, devamı haberimizde...
Kaan Sekban, annesinin hastalığını öğrendiğinde yaşadıklarını anlattı. Devamı haberimizde...
Bayraklı Belediyesi, vatandaşlara bilgilendirmede bulunmak için meme kanserine yönelik farkındalık semineri düzenledi. Uzman hekimlerden erken tanı ve tedavi yöntemlerini öğrenen yaklaşık 200 kadına mamografi hediye edildi.
İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, meme kanseri farkındalık ayı sebebiyle hastalığa dikkat çekmek ve bilinçlendirmek amacıyla kadınlar için seminer programı gerçekleştirdi.
Dünyada her 8 kadından birinin yakalanma riski taşıdığı meme kanserine karşı pembe lambalar projesi ile farkındalık oluşturan UEDAŞ, bu yıl Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) ile erken teşhise dikkat çekti. Farkındalık oluşturmak için Nilüfer’deki ana arterlerin ışıkları pembe renkte yandı.
Ege Üniversitesi (EÜ), Meme Kanseri Farkındalık Ayı etkinlikleri çerçevesinde, meme kanserine dikkat çekmek amacıyla bir yürüyüş düzenledi.
Süleymanpaşa Belediyesi, çağımızda kadınların en sık karşılaştığı kanser türlerinden biri olan meme kanseri ile ilgili bilgilendirme etkinliği düzenledi.
2020 yılında dünya genelinde 2 milyon 300 bin yeni meme kanseri tespit edilmiş. Devamı haberimizde...
Arkadaş, internet ve sosyal medyadaki bilgilere dikkat! Devamı haberimizde...
Ailesinde meme kanseri öyküsü olan erkeklerin prostat kanseri açısından risk altında olduklarını belirten Prof. Dr. İlker Tinay, düzenli muayene ve erken tanının önemine dikkat çekti.
Meme Kanseri Farkındalık Ayı etkinlikleri kapsamında Bucak ilçesinde “Pembe giyiyoruz,Kanserden Korkmuyoruz” etkinliği düzenleniyor.