Antalya / Kepez

Kepezspor'dan büyük vefa

Kepez Spor’u 23 yıl önce 3’ncü ligden 2’nci lige çıkaran teknik heyet ve futbolcular, Hasan Doğan Stadyumunda final maçına hazırlanan Kepezspor’un futbolcularını ve teknik heyeti ziyaret ederek, başarı dileklerini ilettiler.

Kepezspor'dan büyük vefa

Kepez Spor’u 23 yıl önce 3’ncü ligden 2’nci lige çıkaran teknik heyet ve futbolcular, Hasan Doğan Stadyumunda final maçına hazırlanan Kepezspor’un futbolcularını ve teknik heyeti ziyaret ederek, başarı dileklerini ilettiler. Başkan Tütüncü, Kepezspor’un 23 yıl önceki kadrosunu 14 Haziran Çarşamba günü saat 19.00’da Eskişehir’de oynanacak maça davet etti.

Türkiye 3.Liğ 3.Grup finalisti Kepezspor’u, 23 yıl önce 3’ncü ligden 2’nci lige çıkaran teknik heyet ve futbolcular, final maçı öncesi takımı yalnız bırakmayarak, başarı dileklerinde bulundular. Hasan Doğan Stadyumu’ndaki vefa gününe Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Spor Onursal Başkanı Mustafa Yılmaz, Kepezspor AŞ. Futbol Kulübü Başkanı İsmail İltemir ve kırmızı beyazlı yöneticiler katıldı.

Bu özel günde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “23 yıl önce 3’ncü ligden 2’nci lige çıkmış takımımızla bugünkü takımımızı bir araya getirmek çok çok özel ve önemli. Bu Kepezspor’un geleneklerine ne kadar bağlı olduğunu gösteriyor. Ama bütün bunlarla beraber sizin varlığınız dünle bugün arasında çok güçlü bir köprü” dedi. Kepezspor’un müthiş bir mücadele verdiğini belirterek konuşmasına devam eden Başkan Tütüncü, “Bugüne kadar ortaya koyduğunuz muhteşem performans ve başarılarınız için hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.” diye konuştu. Başkan Tütüncü, Kepezspor’un 23 yıl önceki kadrosunu 14 Haziran Çarşamba günü saat 19.00’da Eskişehir’de oynanacak maça davet etti. Öte yandan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezspor’un Onursal Başkanı Mustafa Yılmaz’a övgüler yağdırarak, “Takımın hem dünü, hem bugünü, hem de yarınlarısınız.” dedi.

Bizlere güç kattılar

Kepezspor’un Onursal Başkanı Mustafa Yılmaz da, “Kepezspor’u 23 sene önce 3’ncü ligden 2’nci lige çıkaran başta Sait Taş hocamız ve futbolcularının bu ziyaretinden dolayı memnuniyetimizi bildiriyoruz. Buraya gelerek bizlere çok büyük güç katmışlardır. Bir tarafa baktığımız zaman Kepezspor’u 23 sene önce 3’ncü ligden 2’nci lige çıkaran futbolcu kardeşlerimiz var. Diğer tarafta da bugün şampiyonluğa beş kalan hocamız, teknik heyetimiz ve futbolcu arkadaşlarımız var. Bugün sizlerin bu ziyareti hepimiz için çok çok değerli Kepezspor’un şampiyon olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Kepezspor AŞ. Futbol Kulübü Başkanı İsmail İltemir' de, “Bugün 23 yıl önce şampiyon olup 2.Liğe çıkan takımla beraberiz. Onlara bizlere o günkü gururu yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Şimdide şu an mevcut futbolcularımızdan bu başarıları bekliyor ve şampiyonlukla taçlandırmalarını istiyoruz“dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Spor Onursal Başkanı Mustafa Yılmaz, Kepezspor AŞ. Futbol Kulübü Başkanı İsmail İltemir ve kırmızı beyazlı yöneticiler, daha sonra Kepezspor Yönetim Kurulu Üyesi Mürsel Can’ın doğum gününü kutladılar.

Kepezspor'dan büyük vefaKepezspor'dan büyük vefaKepezspor'dan büyük vefaKepezspor'dan büyük vefaKepezspor'dan büyük vefaKepezspor'dan büyük vefaKepezspor'dan büyük vefa

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Sedat Peker'den Kepezspor'a destek
Spor

Sedat Peker'den Kepezspor'a destek

Türkiye 3. Lig 1. Grup temsilcisi Kepezspor'a destek veren isimler arasına Antalya'nın çok yakından tanıdığı ve 3.5 yıl Antalyaspor Kulübü Başkanlığı yapmış Sedat Peker'de eklendi. Devamı haberimizde..

Yetenek taramalarıyla çocuklar altyapıya kazandırılıyor
Spor

Yetenek taramalarıyla çocuklar altyapıya kazandırılıyor

Kepez Belediyesi Spor Kulübü, yaz spor okullarında yetenek taramalarıyla gelecek vadeden çocukları keşfederek altyapılarında yetiştiriyor.

Transferleri arka arkaya patlattı
Spor

Transferleri arka arkaya patlattı

Dış ve iç transferde birçok futbolcuyla anlaşan Kepezspor, güçlü bir kadro kurarak şampiyonluk hedefliyor.

Kepezspor’da Teknik Direktör Şakir Filiz ile yollar ayrıldı
Spor

Kepezspor’da Teknik Direktör Şakir Filiz ile yollar ayrıldı

Kepezspor Başkanı İsmail İltemir, Teknik Direktör Şakir Filiz ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Kepezspor'da taraftara çağrı
Spor

Kepezspor'da taraftara çağrı

İstanbul Beyoğlu Yeni Çarşıspor ile Eskişehir’de final maçına çıkacak olan Kepezspor'da futbolcular bir taraftan bu müsabakaya hazırlanırken, Kırmızı-Beyazlı Yönetim ise Eskişehir’e binlerce taraftarı götürmek için kolları sıvadı.

Duygulandıran anlar; Depremzede çocuklar için sahaya attılar
Spor

Duygulandıran anlar; Depremzede çocuklar için sahaya attılar

Antalya’da Kepezspor ile Siirt İl Özel İdaresi Spor karşılaşmasında taraftarlar deprem bölgesindeki çocuklara gönderilmek üzere sahaya oyuncak attı.