AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı tarafından, 2019-2024 yılları arasında Bucak Belediyesi tarafından yapılan hizmetler ve borç miktarı hususunda açıklama yapılıyor. Canlı yayın tıkla izle....
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı binasına 2019 - 2024 yılları arasında belediyeye yapılan hizmetler detaylı olarak asılırken, belediyenin piyasadan alacaklarını da kapsayan borç dökümü afiş olarak asıldı. Ayrıca bu 5 yılda belediyeye kazandırılan taşınmazlar da detaylı olarak aktarıldı.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediyesi’nin mali tablosu belediye binasına asıldı. Bucak Belediyesi’nin toplam borcunun 217 milyon 826 bin 84 TL ve 63 kuruş olduğu, belediyeye ait 27 kalem yerin satıldığı görüldü.
Bucak AK Parti İlçe Teşkilatı ve ÇES Sanat Evi, unutulmaz bir sanat atölyesinde bir araya geldi. Detaylar burada...
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, AK Parti heyeti ile birlikte İzmir fuarını ziyaret etti. Detaylar haberimizde...
Yorumlar (0)